Bijkomende informatie
Gewicht | 0,218 kg |
Afmetingen | 21,2 × 15,5 × 0,9 cm |
€9,99
Heb jij net leren lezen? En ben je gek op dieren (en paarden in het bijzonder)? Lot en haar lieve paard Ot beleven in elk boek spannende, maar ook grappige en ontroerende avonturen. Met op elke spread een prachtige tekening van Ann De Bode. (AVI M4)
In De sneeuwstorm beleeft Lot een spannend avontuur in de sneeuw. En dat moet ook, want ze wil een spannend boek schrijven.
Lot maakt een boek, een heel spannend boek.
Voor Jip, omdat hij op reis is.
Ze moet op zoek naar een avontuur.
Dat vindt ze vast wel in het bos.
Samen met Ot gaat ze op stap.
Met al die sneeuw en wind is het best eng.
Als dat maar goed afloopt …
Auteur: Elisa van Spronsen
Uitgever: Zwijsen
ISBN: 9789048749157
Thema: leren lezen
Bindwijze: hardcover
Pagina’s: 32
Taal: Nederlands
Publicatiedatum: augustus 2023
Gewicht | 0,218 kg |