PAKKET 8+ – LEESPRET

45,00

Pret verzekerd met deze drie toptitels. Toffe illustraties, personages die tot de verbeelding spreken en een sprankeltje humor: een succesrecept voor geweldige verhalen!

Dit pakket bevat de volgende drie titels aan de voordeelprijs van € 45.00.

  • De Knerpers (magisch en avontuurlijk verhaal om voor te lezen of zelf te lezen)
  • Echte duiven vangen boeven (humoristisch boek voor de liefhebbers van De Boomhut en De Losers.
  • Het dagboek van Gurty (humoristisch verhaal uit de ogen van een hond)
ISBN: pakket8+leespret Collecties: , , Boekenreeksen: ,
Delen:

Extra informatie

Leeftijd

Kids (8+)

Soort boek

Leesboeken

Andere suggesties…